DParca DELL Garanti Uzatma İşlemi

Dell cihazlarınızın garanti süreleri cihazın fabrikadan çıkış tarihi ve kalan garanti sürelerine göre 1 yıl, 2 yıl ve 3 yıl şeklinde uzatılabilmektedir. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda farklı Dell garanti uzatma seçenekleri bulunmaktadır. Basic warranty, basic warranty nbd, pro support ve pro support plus olarak farklı garanti paketleri mevcuttur. Farklı Dell garanti paketlerinin detaylı açıklamalarını aşağıda bulabilirsiniz. Dell cihazınızın garanti uzatımında adaptör ve batarya garanti kapsamı dışında kalmaktadr. Garantisi devam eden ve garanti bitimine 1 yıldan fazla süre olan Dell cihazınıza yerinde servis hizmeti paketi satın alabilirsiniz. “Next business day” isimli Dell hizmetinde cihazınızı servise göndermeye gerek kalmadan, Dell Müşteri Hizmetlerine servis çağrısı açtırdığınızın ertesi günü size en yakın anlaşmalı Dell yetkili servisinden cihazınızı kontrole gelmektedirler.

DELL Garanti Uzatma Süreci Nasıl İşlemektedir?

Garantiniz uzatma işlemleriniz tamamlandıktan sonra Dell sisteminde garantinizin güncellenmesi 1 (bir) haftayı bulmaktadır. Sonrasında Dell yurtdışından fiyat teklifi alınıp size iletilmektedir.

Süreçle alakalı [email protected] veya [email protected] adreslerimizden bilgi alabilirsiniz.

Basic Warranty

Bu garanti kapsamına yerinde servis hizmeti girmemektedir. Bu Sözleşmenin amacına uygun olarak, Sistem ifadesi şu bileşenlerden oluşan bir Dell sistemini tanımlar: Monitör, merkezi işlem ünitesi (CPU); giriş aygıtı (örn. klavye), veri depolama aygıtı (örn. disk sürücüsü); ve özel olarak faturanızda belirtilen diğer bileşenler (satın alınan tarihteki) veya satın aldığınız Dell Sisteminin modeline ait standart bileşenler. Dell, Dell Yetkili Satıcısı veya Dell Yetkili Servis Sağlayıcısı, bu Servis Açıklaması (“Servis Açıklaması”) uyarınca belirli bir sunucu, depolama, masaüstü ve dizüstü sistemleri, mobil ürünler, projektörler, monitörler ve yazıcılar (aşağıda tanımlanan ve faturanızda açıklanan “Desteklenen Ürünler” ile ilgili Tüketici Temel Donanım Servisi (“Servisler”) sağlamaktan memnuniyet duyar. Aşağıda açıklanan özelliklere ek olarak bu Servis, Müşterinin Desteklenen Ürünlerinin (“Nitelikli Onarımlar”) donanım servis süresi dahilinde ortaya çıkan işçilik hatalarını onarmak ve/veya yenilemek için teknik destek, destek seçenekleri, servis parçaları ve ilgili işçilik servislerini sağlar. Arıza durumunda Dell yetkili servisini arayıp çağrı açtırıp sonrasında hasar tespiti telefonda yapıldıysa cihazı tamir için servise göndermeniz gerekmektedir. Parça, yetkili serviste mevcut ise cihazın tamir süresi 21 gündür fakat parça yetkili serviste yoksa parçanın yurtdışından getirilmesi 3-4 hafta sürdüğünden tamir süresi de uzamaktadır.Servis desteği için lütfen www.dell.com/contactdell adresinde listelenen Ülke İçi Teknik Destek Telefon Numarasını arayınız. Telefonla uzaktan yardım yerel iş günleri ve saatleri içinde sağlanır ve yerel resmi tatilleri kapsamaz.

Basic Warranty With Next Business Day Service

Bu garanti kapsamında basic warranty’ye ek olarak yerinde servis hizmeti bulunmaktadır. Cihazının servisi için Dell yetkili servisine göndermenize gerek kalmadan, servis çağrısı açtığınızın ertesi günü uzaktan tanı sonrası size en yakın anlaşmalı Dell yetkili servis elemanları cihazınızı kontrole gelmektedirler.

Pro Support Garanti Uzatımı

Dell markalı ve Destekli ürün için Donanımsal Destek

Eğitimli Dell uzmanları tarafından çevrimiçi destek ve telefon tabanlı donanım sorunu giderme ve çözünürlük desteği. Çevrimiçi ve telefon tabanlı destek her gün 24 saat, her hafta 7 gün boyunca (tatiller de dahil) mevcuttur. Hizmetin öncelikle yerel dilde sağlandığı ülkeler için hizmet sadece mesai saatleri sonrasında İngilizce dilinde sağlanacaktır; Dell Uzaktan Tanı tarafından belirlenen servis parçalarının/teknisyenlerin yerine sevkedilir. Yerinde hizmet servisi bu garanti paketiyle beraber gelmektedir. Yerinde hizmet, konumunuz için yalnızca normal çalışma günlerinde ve normal çalışma saatleri içinde kullanılabilir. 7×24 müşteri hizmeti ve servisi bulunmaktadır. Dell teknik servis uzmanları cihazlarınıza yazılım, anti- virüs kurulumu, veri transferi ve back up konusunda da yardımcı olmaktadırlar. Hızlı geri dönüş ve öncelikli servisi sayesinde özellikle iş amaçlı kullanılan cihazlar için tavsiye edilmektedir.

Garanti uzatmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Email: [email protected] | [email protected]

Son Eklenen Ürünler

460-BCMJ  -
₺1127.00
Anasayfa Siparişler Sepet Profil
Destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz