kredi kartlarına 4 taksit imkanı

Neden Orijinal Parça

Cihazınızın kullanım ömrünü uzatmak ve maksimum performansla cihazı kullanmak için orijinal parçalar kritik önem taşıyor. Orijinal parça seçimi cihazın sürekliliğini destekler.Kalitesiz muadillerinin kullanımı üründe tekrar arıza ve sorunların görülmesine neden olur. Hiçbir zaman orijinalleriyle aynı kalitede olmayan muadil parçalara yönelmeyin; cihazlarınızı onlarla aynı özellik ve verimliliğe sahip orijinal parçalarla kullanın.

Dell dizüstü, masaüstü, sunucu, ağ ve monitörlerde parçaların değişimi yapılırken orijinal parça seçimine önem gösterilmelidir. Dell Orijinal Yedek Parça, muadili olan diğer yedek parçanın yerine tercih edilmelidir.

Düşük fiyatlar nedeniyle muadil parça seçimi, kullanılan üründe büyük tahribatlara neden olabilir. Bu nedenle yedek parça ve aksesuar seçimlerinizde her zaman Dell Orijinal Yedek Parça ve Aksesuarları seçmeniz gereklidir.

DELL Service Tag ile Arama

Aşağıdaki link ile ziyaret edeceğiniz DELL Türkiye`nin resmi web sitesi destek sayfasında yer alan ve solda resmedilen "Search support" formuna dparca numarasını girip "Search" butonu ile arama yapabilirsiniz.

Arama işleminizin sonucunda seçtiğiniz ürünün detay bilgisini ve garanti durumunu görüntüleyebileceksiniz.